XV Lubelskie Święto Chleba – 8.09.2013r.

wynajem sceny z zadaszeniemJubileuszowe XV Lubelskie Święto Chleba miał nieco bardziej kameralny charakter niż w roku 2012. Lubelska brać piekarska doszła do wniosku, że organizacja imprezy na wielką skalę byłaby nieco nie na miejscu w czasie, gdy z powodu recesji wielu konsumentów traci pracę i źródło dochodów, a niejeden rzemieślniczy zakład musi ogłaszać bankructwo.

XV Lubelskie Święto Chleba odbyło się w gościnnych plenerach skansenu Muzeum Wsi Lubelskiej. Większość stoisk i atrakcji został umieszczona na terenie nowej ekspozycji pt. „Miasteczko Prowincjonalne”. W tych przestrzeniach, nawiązujących do tradycji, bardzo ważnej dla lubelskich rzemieślników piekarstwa, chleb, bułeczki, rogale i słynne lubelskie cebularze nabiorą podwójnie dobrego smaku.

Wyjątkowe wydarzenie było doskonałą okazją do spotkania się rzemieślników piekarstwa i cukiernictwa z Lubelszczyzny z konsumentami. Tak oto chleb połączył we wspólnym świętowaniu tych, co na co dzień trudzą się by chleb przygotować i tych, którzy pracują by na chleb zarobić.

W ramach Jubileuszowego XV Święta Chleba byliśmy odpowiedzialni za kompleksową organizację imprezy:
- zapewnienie 40 stoisk wystawienniczych w postaci namiotów szybko rozkładalnych
- zapewnienie sceny, nagłośnienia i oświetlenia
- zapewnienie namiotu bankietowego 10 na 10m
-zapewnienie prądu i rozprowadzenie go do wszystkich punktów wystawowych, sceny i namiotu bankietowego
- oznaczenie graficzne stoisk wystawowych
- obsługę techniczną i elektryczną w trakcie imprezy
- montaż i demontaż imprezy

Tagi