Zamojski Kiermasz Regionalny w Galerii Handlowej Twierdza i Festiwal Kultury Ukraińskiej – 8-10 listopada 2013r.

jarmark regionalny festiwal kultury ukraińskiej galeria twierdzaZapraszamy do udziału w organizowanym przez nas kiermaszu, który odbędzie się w dniach 8-10 listopada br., w galerii handlowej Twierdza w Zamościu. Kiermasz będzie towarzyszył imprezie pn. „Festiwal kultury ukraińskiej”, podczas której będą się odbywać warsztaty rękodzieła, pokazy kulinarne z degustacjami oraz występy artystyczne na scenie.

Kiermasz obejmie ofertę regionalnych produktów żywnościowych oraz rękodzieła. Do udziału w imprezie zaprosimy łącznie ok. 20 wystawców.

Warunki uczestnictwa:

Wystawcy mogą przyjechać z własnymi stoiskami. Warunkiem jest przesłanie zdjęcia stoiska do akceptacji organizatora. Istnieje również możliwość wynajęcia stoisk, którymi dysponują Latające Jarmarki.

Zainteresowanych proszę o indywidualny kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Stoiska zostaną zlokalizowane na pasażu, przy głównych wejściach do galerii oraz w okolicach sceny. Zapewniamy dostęp do prądu oraz zaplecze sanitarne dla stoisk z żywnością.

Kiermasz będzie czynny w godzinach otwarcia galerii: w piątek i sobotę od 9.00 d0 21.00 oraz w niedzielę od 9.00 do 20.00.

Galeria Twierdza jest bardzo aktywnym miejscem, które przyciąga klientów dodatkowymi atrakcjami w postaci imprez tematycznych, organizowanych w weekendy. Na stronie galerii znajdziecie Państwo szereg informacji na temat wydarzeń w Twierdzy:

http://www.galeriatwierdzazamosc.pl/

Jeżeli będziecie Państwo zadowoleni z Zamościa, mamy możliwość organizowania kolejnych kiermaszów w galerii Twierdza, łącznie z terminem świątecznym w grudniu.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do piątku 27 października, do godz. 12.00.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Jak zawsze, będziemy zwracać uwagę na ilość stoisk z tym samym lub podobnym asortymentem. Nie możemy zagwarantować wyłączności, ale zgłoszenia będziemy przyjmować rozsądnie. Otrzymacie też Państwo informację zwrotną nt. składu wystawców.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na Zamojski Kiermasz Regionalny w GH Twierdza w Zamościu.

Tagi