Lubelski Kiermasz Wielkanocny – 15-18 kwietnia 2014r.

lubelski kiermasz wielkanocny zaproszenie

 

Zapraszamy na Lubelski Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się w dniach 15-18 kwietnia br., na deptaku w Lublinie. W zawiązku z realizacją przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego programu  „Marka Regionalna „Lubelskie” narzędziem promocji gospodarczej regionu”, współfinansowanego  z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013, zaplanowano szereg działań, mających na celu promocję produktów sygnowanych znakiem towarowym Marka Regionalna „Lubelskie”.

Marka „Lubelskie” to projekt realizowany od 2007 roku przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Jego celem jest promocja najlepszych przedsiębiorstw Lubelszczyzny oraz wytwarzanych przez nich produktów i usług. Laureaci kolejnych edycji otrzymują prawo do posługiwania się unikalnym znakiem towarowym – „Lubelskie”, będącym symbolem jakości, innowacyjności i troski o środowisko.

Z ogromną przyjemnością gościmy na naszym Kiermaszu laureatów Marki Regionalnej „Lubelskie” i zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tych stoisk i spróbowania wyjątkowych produktów.

Do udziału zaprosiliśmy również wielu twórców ludowych z ofertą niepowtarzalnych, oryginalnych dekoracji wielkanocnych. Na tych stoiskach znajdą Państwo ręcznie pisane pisanki, stroiki świąteczne, serwetki, baranki i wiele innych.

Święta Wielkanocne to również czas spotkań przy rodzinnym stole. Zadbaliśmy więc również o ofertę produktów regionalnych – smacznych i zdrowych, ponieważ przygotowanych wg tradycyjnych receptur. Czekają na Państwa m.in. pyszne ciasta, chleby, wędliny oraz sery. Zapraszamy do odwiedzenia naszych kiermaszowych stoisk – z pewnością znajdziecie Państwo wiele ciekawych produktów, które warto zabrać do domu.

15 kwietnia o godz. 13.00, zapraszamy na otwarcie kiermaszu – przygotowaliśmy dla Państwa wiele ciekawych atrakcji. W programie m.in.
- występ grupy dziecięcej z Przedszkola nr 19 w Lublinie, słodkie pokazy kulinarne w wykonaniu Wiesława Kuci, degustacja barszczu białego oraz wiele konkursów dla publiczności. Gwiazdą wieczoru będzie Męski Zespół Wokalny „KAIROS”, który wystąpi o godz. 16.30.

Serdecznie zapraszamy!

Tagi