Czerwcowe eventy

noc kultury logo logotypNoc Kultury
6/7 czerwca 2015 r., Lublin

Po raz kolejny mamy przyjemność wspierać Noc Kultury w zakresie obsługi technicznej. Noc Kultury to moc wydarzeń, wymagających dobrze opracowanej logistyki i koordynacji. To również cała masa sprzętu i ludzi na backstage. Cieszymy się, że możemy w tym uczestniczyć. Dobrej nocy!
Tutaj, znajdziecie więcej informacji na temat Nocy Kultury.

 

lubelski kiermasz turystycznyLubelski Kiermasz Turystyczny
13-14 czerwca 2015 r., Plac Łokietka w Lublinie

To już VI edycja kiermaszu, jednej z największych imprez promujących turystykę w województwie lubelskim. Zapewniamy energię elektryczną, nagłośnienie i ochronę.
Więcej informacji znajdziecie tutaj

 

województwo opolskie logoOpolskie Targi Organizacji Pozarządowych
20 czerwca 2015 r., Opole

Latające Jarmarki docierają wszędzie. Tym razem, zapewniamy technikę estradową oraz infrastrukturę wystawienniczą (namioty) w oddalonym o 400 km Opolu.

 

kazimierz dolny LogoCzerwcowy Jarmark Kazimierski
20-21 czerwca 2015 r., Kazimierz Dolny

To już druga edycja naszego jarmarku w Kazimierzu. Nie obniżamy lotów i działamy pełną parą. Zapraszamy pasjonatów dobrych smaków i pięknych przedmiotów. Nie zabraknie pysznych serów, miodów z pasieki, zimnego kwasu chlebowego, chrupiącego chleba i oryginalnej chałwy prosto ze słonecznej Grecji. Będzie też autorska biżuteria z pracowni Qfer, ręcznie szyte i ozdabiane woreczki na chleby oraz urocze kurki od Izy z INDYGO, a także wiele innych. Zapraszamy na Rynek w Kazimierzu w godz. 10.00-18.00.

włocławek herb miastaDni Włocławka
27-28 czerwca 2015 r., Włocławek

Tym razem lecimy na Kujawy. Podczas Dni Włocławka będziemy stawiać nasze domki handlowego dla lokalnych producentów.

 

brama krakowska lublinEkobrama
28 czerwca 2015 r., Plac Łokietka w Lublinie

W każdą ostatnią niedzielę miesiąca zapraszamy na naszą Ekobramę. Jak zawsze, będzie można kupić dobrej jakości lokalne produkty. Będzie Pieczywo Kurpiowskie z farfeluchami i pysznymi chlebami na serwatce, oryginalna chałwa ze słonecznej Grecji, domowe wypieki od Pani Marysi Siej, w tym jej pyszna szarlotka razowa, wybór serów od Wita – z ziołami, długodojrzewające i wędzone, wyroby litewskie – szczególnie polecamy orzeźwiający kwas chlebowy, a także wyjątkowe wędliny od Wasąga i z wędzarki od Wiejskich Cymesów. Zapraszam już od godz. 8.00 na Plac Łokietka w Lublinie.

Tagi