Targi Zajęć Pozalekcyjnych w CHR Lublin Plaza, 11-13 września 2015 r.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych taniecZ przyjemnością zapraszamy do udziału w drugiej edycji Targów Zajęć Pozalekcyjnych, które odbędą się dniach 11-13 września br. w Centrum Handlowo – Rozrywkowym Lublin Plaza.

Pierwsza edycja cieszyła się dużym powodzeniem wśród mieszkańców Lublina. Pod tym linkiem prezentujemy relację z Targów z ubiegłego roku:

http://latajace-jarmarki.pl/2014/09/29/targi-zajec-pozalekcyjnych-w-ch-plaza-5-7-09-2014r/

Targi Zajęć Pozalekcyjnych dają Państwu możliwość aktywnej prezentacji usług wśród wszystkich klientów CHR Lublin Plaza, którzy pragną rozwijać pasje i zainteresowania swoich dzieci. Dostęp do różnych propozycji i okazja przeglądu ofert w jednym miejscu, przyciąga tłumy zainteresowanych rodziców i ich dzieci.

Oferujemy Państwu możliwość promocji własnych marek i usług w skuteczny i niekonwencjonalny sposób. Zachęcamy Państwa do zaplanowania interaktywnych stoisk z prezentacjami na żywo, a także pokazów i występów na specjalnie przygotowanej scenie z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym. Do Państwa dyspozycji będzie również konferansjer, który poprowadzi całą imprezę, prezentując m.in. poszczególnych wystawców i ich ofertę.

W ramach promocji wydarzenia planowane są m.in. billboardy na terenie Lublina oraz spot radiowy emitowany na terenie Centrum Handlowo-Rozrywkowego Lublin Plaza, na kilka dni przed Targami, a także szeroka kampania promocyjno-informacyjna w internecie.

Gorąco zachęcamy Państwa do współpracy i udziału w Targach Zajęć Dodatkowych w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Lublin Plaza.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel. 533 555 750 lub adresem mailowym: mbielecka@latajacejarmarki.pl.

Tagi