Targi Zajęć Pozalekcyjnych w CH Lublin Plaza, 15-17 września

targi edukacynje plazaZ przyjemnością zapraszamy do udziału w IV edycji Targów Zajęć Pozalekcyjnych, która odbędzie się w dniach 15-17 września w Centrum Handlowym Plaza w Lublinie.

Poprzednie edycje Targów cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród klientów galerii. Co roku gościmy wielu ciekawych wystawców z różnorodną ofertą zajęć dodatkowych dla dzieci i młodzieży. Dziękujemy wszystkim, którzy regularnie biorą udział w naszych Targach i zachęcamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji. Nowych wystawców zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ubiegłego roku:
http://latajace-jarmarki.pl/2016/08/16/targi-zajec-pozalekcyjnych-w-chr-lublin-plaza-9-11-09-2016-rok/

Targi obejmą trzy dni – piątek, sobota, niedziela. Formuła pozostaje bez zmian – w piątek prezentacja oferty na stoiskach, natomiast w sobotę i niedzielę dodatkowo do dyspozycji wystawców oddajemy scenę z
nagłośnieniem i konferansjerem. Jak zawsze, zachęcamy do czynnego udziału w tworzeniu programu artystycznego – forma prezentacji jest dowolna. Dużym powodzeniem cieszą się pokazy umiejętności prezentowane przez uczestników zajęć oraz oczywiście konkursy z nagrodami w postaci voucherów na zajęcia.

targi edukacyjne lublin 5Targi odbywają się w godzinach 10-19 i w tym czasie należy zapewnić obsługę stoiska. W ramach organizacji wydarzenia zapewniamy wynajem powierzchni pod stoisko wielkości 4mkw oraz ew. plastikowy stół (180x60cm) oraz 2 krzesła. Przygotowanie stoiska wraz z wyposażeniem pozostaje po stronie wystawcy. Sposób aranżacji jest dowolny – liczymy na Państwa kreatywność. Wszystkie stoiska ustawiamy na głównym pasażu na parterze galerii.

Planujemy ok. 20 stoisk z różnorodną ofertą zajęć dodatkowych. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Rekrutację prowadzimy do wyczerpania miejsc.

W przypadku pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu – Marzena Bielecka tel. 533 555 750 lub mail: marzena@latajacejarmarki.pl. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, podpowiem w kwestii aranżacji stoiska oraz prezentacji na scenie.

Zapraszamy do współpracy!

Tagi