ORGANIZACJA JARMARKÓW

Polecamy JARMARKI ze względu na ogromne możliwości jakie dają nam pod względem tematyki, atrakcji i estetyki. Organizacja jarmarku czy kiermaszu wiąże się z możliwością wykorzystania potencjału, drzemiącego w kulturze związanej z tradycją kupiecką, która oprócz funkcji czysto biznesowej, spełniała również rolę platformy służącej odkrywaniu świata, wymianie kulturowej, nawiązywaniu relacji społecznych.

Jarmark może być okazją do prezentacji i popularyzacji lokalnych producentów – warto inwestować i promować ludzi, którzy swoją działalnością wspierają miejscową gospodarkę. Panujący obecnie trend związany z ekologicznymi produktami, ceniący naturalność i fair trade, sprawia, że tego typu imprezy cieszą się ogromnym powodzeniem.

Jarmark może stanowić też uzupełnienie większej imprezy, jeden z jej elementów, jako dodatkowa atrakcja. Zapraszamy do współpracy przy organizacji święta miasta, święta gminy, a także dożynek, kiermaszów wielkanocnych i bożonarodzeniowych jarmarków. Regionalne produkty oferowane przez naszych wystawców w malowniczych drewnianych domkach, świetnie wpisują się w klimat wszelkich imprez plenerowych.

Polecamy też organizację eko-bazarów z ofertą zdrowej żywności, pochodzącej  z ekologicznych upraw. Eko-bazar może być częścią składową wydarzenia o szerszym charakterze i zasięgu. Zachęcamy do organizowania wydarzeń złożonych z kilku spójnych elementów, skierowanych do różnych grup społecznych i wiekowych, np.:

- konferencja popularno-naukowa na temat zdrowego żywienia, ekologicznych upraw oraz zagrożeniach, jakie niesie ze sobą żywność GMO,
- warsztaty dla dzieci i dorosłych, związane z tematyką recyclingu oraz niezwykle popularnymi  obecnie projektami DIY (Do It Yourself),
- eko-bazar promujący zdrowy styl życia

Do tego typu imprez warto dołożyć ciekawe akcje ambientowe, które sprawią, że zainteresowanie wydarzeniem będzie naprawdę duże. Jesteśmy sympatykami nietypowych działań promocyjnych, które często w przewrotny  sposób zachęcają do udziału w imprezie.

Kolejną kategorią wartą uwagi są kiermasze i jarmarki świąteczne. Święta to doskonały czas na organizację imprezy z ofertą rękodzieła oraz produktów regionalnych. Coraz częściej galerie handlowe decydują się na urozmaicenie oferty świątecznej Jarmarkiem Regionalnym. Dodatkowa atrakcja przyciąga klientów, którzy świadomie poszukują oryginalnych, nietuzinkowych przedmiotów oraz zdrowej, wysokiej jakości żywności. Są to produkty pożądane zwłaszcza w okresie okołoświątecznym.

Jesteśmy zwolennikami kompleksowej obsługi imprez. Klient ma święty spokój, a my wszystko pod kontrolą. Oprócz kontaktów z wystawcami oraz wynajmu infrastruktury, możemy zapewnić:
- uzyskanie wszelkich pozwoleń na organizację imprezy (rezerwacja placu, udostępnienie mediów)
- ochronę w trakcie imprezy,
- wynajem kabin sanitarnych,
- usługę sprzątania w trakcie i po zakończeniu imprezy,
- wynajem sceny wraz z obsługą akustyka,
- telebimy z transmisją na żywo,
- profesjonalną dokumentację fotograficzną wydarzenia,
- kampanię promocyjną imprezy: billboardy oraz ekrany led: wybór lokalizacji, opracowanie grafiki,
- …i wiele innych.
Dzięki stałej współpracy z podwykonawcami, posiadamy preferencyjne ceny oraz gwarancję wysokiej jakości usług.

Dysponujemy również bazą kontaktów z różnego rodzaju artystami, dzięki czemu możemy przygotować koncepcję programu artystycznego oraz aranżację scenografii.

Tagi