O NAS

Latające Jarmarki to marka reprezentująca nową jakość na rynku związanym z organizacją wydarzeń takich jak jarmarki, kiermasze i różnego rodzaju wydarzenia promujące rękodzieło i produkty regionalne. Jesteśmy profesjonalną firmą, skupioną na wysokich standardach usług w zakresie przygotowania i przeprowadzania tego typu imprez. Latające Jarmarki to gwarancja świetnej organizacji oraz niepowtarzalnej atmosfery, dzięki odpowiedniej oprawie i dbałości o szczegóły.

Lubimy i szanujemy wszystko, co naturalne, posiadające swoją historię i tradycję. Skupiamy się na odkrywaniu i prezentowaniu regionalnych wartości, unikalnych perełek, które często zachwycają smakiem, formą, czy wzorem. Docieramy do lokalnych producentów, którzy korzystając z bogactwa swojego regionu, wytwarzają produkty najwyższej jakości. Promujemy twórców ludowych – ich wyrobów są nieocenioną alternatywą dla plastikowego kiczu. Środowiska związane z twórcami ludowymi oraz producentami produktów regionalnych, zgodnie twierdzą, że wydarzenia takie jak kiermasze i jarmarki, pełnią rolę współczesnych nośników naszej kultury i tradycji, pozwalając dotrzeć bezpośrednio do różnych grup społecznych i wiekowych.

stoisko do galerii wynajemNasze kiermasze i jarmarki pachną świeżym chlebem i wędzoną kiełbasą. Znajdziesz tu sery zagrodowe, wyrabiane w gospodarstwach agroturystycznych, spróbujesz miodu z rodzinnej pasieki i pysznej nalewki z malin. Dzieciaki mogą buszować na stoiskach z drewnianymi i filcowymi zabawkami. Dla koneserów – niezliczona ilość ręcznie wykonanych ozdób, które cieszą się popularnością zwłaszcza w okresach świątecznych: malowane bombki oraz tradycyjnie „drapane” pisanki czekają u nas na miłośników sztuki ludowej.

Wystawcy, których zapraszamy do udziału w wydarzeniach, to ludzie z ogromną pasją, którzy przywiązują wagę do jakości swoich produktów. W końcu, firmują je własnym nazwiskiem.

My z kolei firmujemy całe wydarzenie naszą marką. To dla nas niezwykle ważne, żeby za każdym razem stworzyć niepowtarzalną atmosferę Jarmarku i sprawić, żeby ludzie poczuli się tu wyjątkowo. Jaki mamy na to pomysł? – dbamy o estetykę na najwyższym poziomie, zapraszamy odpowiednio dobranych wystawców, nie zapominając o kwestiach logistycznych i technicznych.

Nasza ekipa montażowa to wulkan energii, który nie ma sobie równych. Planujemy zgłosić ich do Księgi Rekordów Guinessa. Mogą bić rekordy w wielu kategoriach, m.in. w najszybszym zbieraniu ekipy w sytuacjach at hoc (czyli tzw. „zrobić na wczoraj”), w najszybszym montowaniu domków wystawienniczych, a także… największej ilości pochłoniętych kebabów w trakcie roboty…  Jednym słowem – szybcy i …skuteczni

Naszym atutem jest rozbudowane zaplecze techniczne, na które składa się m.in wyposażenie w postaci estetycznych drewnianych domków wystawienniczych oraz stoisk wewnętrznych.

Dysponujemy również profesjonalnym systemem zasilania energią elektryczną, niezbędnym przy organizacji każdej imprezy.

Największą wartością naszej firmy są ludzie, którzy łączą pasję z wykonywanym zawodem. Zespół tworzą koordynatorzy projektów, specjaliści ds. organizacji i komunikacji, a także technicy odpowiedzialni za montaż i logistykę.

Każda zorganizowana przez nas impreza stanowi źródło kolejnych doświadczeń, co pozwala na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności oraz wpływa na wysoką jakość świadczeń.

Do tej pory braliśmy udział w 250 wydarzeniach organizowanych na Ukrainie, Białorusi, Belgi i w Polsce – Lublin, Warszawa, Zamość, Kazimierz Dolny, Puławy, Kraków, Radom, Biała Podlaska, Chorzów, Rzeszów, Jastrzębie Zdój etc.

Tagi