Realizacje 2016

Za nami rok intensywnej, satysfakcjonującej pracy – bilans to 130 realizacji w całej Polsce. Można było nas spotkać m.in. w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Jastrzębiu Zdrój, , Białej Podlasce, Zamościu, Krzczonowie i oczywiście w naszym Lublinie.

Dziękujemy naszym Klientom i Partnerom za wspólne realizacje i możliwość współpracy.

wynajem domków jarmark lublinJarmark Bożonarodzeniowy w Lublinie 17-23 grudnia 2016r.
Piąta edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego to 24 domki handlowe z rękodziełem i tradycyjną żywnością na Lubelskim deptaku

więcej…

 

 

wynajem drewnianych stołówJarmark Świąteczny w CH Lublin Plaza 20-23.12.2016r.
W dniach 20-23 grudnia zorganizowaliśmy w CH Plaza w Lublinie  jarmark świąteczny produktów regionalnych smaków – ekologiczne wędliny, sery zagrodowe, oscypki, domowe ciasta, sękacze, miody, pieczywo, przyprawy.

więcej…

 

wynajem domków na jarmark lesznoJarmark Świąteczny w Lesznie – 6-23.12.2016r.
W Lesznie na Jarmarku Świątecznym zapewnialiśmy  infrastrukturę w postaci drewnianych domków handlowych

więcej…

 

 

wynajem organiaztor jarmarku świątecznego krakówJarmark Świąteczny w Krakowie, 17-23 grudnia 2016r. Kraków, Nowa Huta
Druga edycja Nowo-Huckiego Jarmarku Świątecznego w Krakowie odbywała się na al. Róż.  16 drewnianych domków handlowych z wyrobami rękodzielniczymi i tradycyjną żywnością pozwalało na zrobienie świątecznych zakupów. Występy na scenie przyciągały rzesze odwiedzających krakowian.

więcej…

Śorganizacja jarmark świątecznywiąteczny Kiermasz Produktów Regionalnych w Galerii Venus – 21-23.12.2016r. , Świdnik

W grudniu zorganizowaliśmy w Galerii Venus Świdnik  jarmark świąteczny produktów regionalnych smaków – ekologiczne wędliny, sery zagrodowe, oscypki, domowe ciasta, sękacze, miody, pieczywo. Dodatkowo produkty rękodzielnicze: biżuteria, szyte torebki, kurki, ceramika, lampiony.

więcej …

 

wynajem sanie świętego mikołaja warszawaJarmark Świąteczny w Warszawie, 20-21 grudnia 2016r. Poleczki Bussines Park
Czwarta edycja Jarmarku Świątecznego w Poleczki Business Park przyniosła wiele radości i uśmiechu. Mikołaj zawitał z saniami i reniferami, a grzaniec i pierniki pobudzały zmysły. Dodatkowo 10 domków z wyrobami rękodzielniczymi i tradycyjną żywnością pozwalało na zrobienie zakupów.
więcej …

 

wynajem domek handlowy jarmark rzeszówRzeszowski Jarmark Świąteczny 9-18 grudnia 2016r.
Zapraszamy na Rynek Główny w Rzeszowie na kiermasz świątecznych produktów. Zapewniamy 20 drewnianych domków handlowych z okablowaniem elektrycznym – kable siłowe, tablice elektryczne z gniazdami jednofazowymi, najazdy kablowe, oświetlenie domków.

więcej …

 

wynajem hostess warszawaJarmark Świąteczny w Warszawie, 14-15 grudnia 2016r. Platinium Bussines Park
Pierwsza edycja Jarmarku Świątecznego w Platinium Business Park w Warszawie. Zawitał Mikołaj zawitał z prezentami, grzańcem i pierniczkami pobudzającymi zmysły. 11 drewnianych domków handlowych z wyrobami rękodzielniczymi i tradycyjną żywnością pozwalało na zrobienie świątecznych zakupów.
więcej …

organizator kiermaszy regionalnych warszawaKiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej 1-3 grudnia 2016r.
Rękodzieło i produkty tradycyjne. Zapewniamy drewniane domki handlowe wraz z dekoracjami świątecznymi, okablowanie elektryczne – kable siłowe, przedłużacze, najazdy kablowe, krzesła dla wystawców i nagłośnienie.

więcej …

 

wynajem mikołaja rzeszówŚwiąteczny Kiermasz Podmiotów Ekonomii Społecznej -  3 grudnia 2016r. Rzeszów
Na zlecenie ROPS Rzeszów zorganizowaliśmy galerii handlowej Rzeszów Plaza Świąteczny Kiermasz Podmiotów Ekonomii Społecznej.

więcej …

 

 

wynajem domków handlowych na kiermasz warszawaKiermasz Świąteczny dla Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie – 30.11-2.12.2016r.
Na przełomie listopada i grudnia zorganizowaliśmy Jarmark Świąteczny przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie.  W domkach handlowych można było zakupić produkty regionalne i tradycyjną żywność ekologiczną.

więcej …

 


wynajem drewniane stoiska świdnikKiermasz Produktów Regionalnych – 25-27.11.2016r. Galeria Venus, Świdnik
Zapraszamy do Galerii Venus w Świdniku na jarmark regionalnych smaków – ekologiczne wędliny, sery zagrodowe, oscypki, domowe ciasta, sękacze, miody, pieczywo, włoskie salami, chałwa i parmezan.
więcej …

 

 

deptanie kapustyFestiwal Edukacyjno-Promocyjny Kwaszeniaki i Kiszeniaki – 8.10.2016r. – Krzczonów
Całodzienne widowisko z kwaszeniem i kiszeniem różnych produktów, jak również pokazy kulinarne przeprowadzone przez lubelskich kucharzy, zabawy integracyjne dla dzieci i młodzieży,szkolenie z zakresu podstawowych zasad sanitarnych, potrzebnych przy realizacji kiermaszy i wystaw.

więcej …

 

Kongres Ortopedów w Lublinie – 23.09.2016r.
Nasz agencja eventowa Dobre Strony odpowiadała za organizację w lubelskim skansenie części imprezowej w ramach Kongresu Ortopedów.

więcej …

 

 
Lubelski Piknik Naukowy – Arena Lublin 18.09.2016
Lubelski Piknik Naukowy odbywa się jako otwarta, bezpłatna impreza plenerowa dla wszystkich chętnych. Organizowany jest w niedzielę na nowoczesnym obiekcie sportowym należącym do Miasta Lublin.

więcej …

 

wynajem ławek lublinLubelskie Święto Chleba – skansen w Lublinie – 11.09.2016r.
Lubelskie Święto Chleba to coroczna impreza podczas której zabezpieczamy różnoraką technikę. W bieżącym roku zabezpieczyliśmy 30 namiotów, 30 kompletów biesiadnych, 80 krzeseł, okablowanie elektryczne z rozdzielniami prądu.
więcej …

 

 

domek handlowy na jarmarkEuropejski Festiwal Smaku w Lublinie – 7-11.09.2016r.
Kolejna edycja Europejskiego Festiwalu Smaku sprowadziła do Lublina ok. 100 wystawców.

więcej …

 

 

 

wynajem scena lublinTargi Zajęć Pozalekcyjnych w CHR Lublin Plaza, 9-11.09.2016 rok
Z przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w trzeciej edycji Targów Zajęć Pozalekcyjnych, które odbędą się dniach 9-11 września br. w Centrum Handlowo – Rozrywkowym Lublin Plaza.

więcej …

 

 

jarmark jagieloński flaga kuraJarmark Jagieloński w Lublinie 12-14.08.2016r.
Zapraszamy na Jarmark Jagieloński do Lublina na Stare Miasto – rękodzieło z Polski, Słowacji, Ukrainy, Łotwy, Litwy oraz koncerty i plac zabaw dla dzieci.
Współpracujemy przy realizacji wydarzenia 5 lat

więcej …

 

 

Cech i  Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lubinie – 7.07.2016
Na zjeździe cechu Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie zapewnialiśmy małe nagłośnienie wraz z obsługą akustyka – 2 kolumny, 2 mikrofony bezprzewodowe, powermixer.

więcej …

 

 

punkt informacyjnyInne Brzmienia Lublin – 6-9.07.2016r.
Zbudowaliśmy stoisko promocyjne które prezentuje się przed Lubelskim Ratuszem, a także zabezpieczyliśmy częściowo okablowanie elektryczne kabel siłowy 5*35mm o długości 70m
więcej …

 

 

 

wynajem sceny rzeszówPodkarpackie Targi Ekonomii Społecznej 2 lipca 2016r. – Rzeszów Bulwary, Park Kultury i Wypoczynku
Zapraszamy na piknik rodzinny połączony z prezentacją podkarpackich wystawców w ramach Targów Ekonomi Społecznej. Moc atrakcji dla dzieci – zjeżdżalnia, dmuchany zamek, wata cukrowa, animacje dla dzieci. Na scenie wystąpi gwiazda wieczoru Mateusz Ziółko – zwycięzca 3 edycji The Voice of Poland.
więcej …

 

wynajem sceny mobilnej lublinTargi Ekonomi Społecznej w Lublinie – 22 czerwiec 2016r.
Targi Ekonomi Społecznej w Lublinie odbywały się na Starym Mieście w dniu 22 czerwca 201r. Zabezpieczaliśmy stoiska wystawowe w postaci namiotów, stołów i krzeseł.

więcej…

 

 

wynajem drewnianych stoisk rzeszówPodkarpacki Kiermasz Ekonomii Społecznej – 11.06.2016r.
Targi odbywały się w Galerii Plaza w Rzeszowie. Jako organizator eventu zapewnialiśmy 16 stoisk wewnętrznych, nagłośnienie, konferansjera, obsługę techniczną, elektrykę, krzesła dla wystawców i kampanię promocyjną.
więcej …

 

 

lubelskie smaki logoLubelskie Smaki – konkurs kulinarny dla szkół i profesjonalistów 4 czerwca 2015 CSK w Lublinie
Departament Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, organizuje XIII edycję konkursu „Lubelskie Smaki 2016″ pod hasłem „Kuchnia polska”.
więcej …

 

 

noc-kultury-2016Noc Kultury w Lublinie 2016 – 4.06.2016r.
Budujemy dla was: punkt informacyjny przed ratuszem, scenę na kowalskiej, przyłącza prądu na całym evencie, namioty na andersenie, dywany na lubartowskiej, opony i fotele na bernardyńskej etc

więcej …

Święto Miasta Kraków 2016 – 3-5.06.2016r.
Obchody Święta Miasta związane są rocznicą otrzymania przywileju lokacyjnego przez Kraków. W 1257 r. na podstawie przywileju wytyczono Rynek i przyległe do niego ulice, określono prawa i obowiązki miasta, zasady handlu i rzemiosła.
więcej …

 

 

plakat dzień dzieckaKolorowy Dzień Dziecka w Galerii Venus – 1.06.2016r. – Świdnik
Gry i zabawy zręcznościowe, malowanie buziek, plac zabaw dla maluchów, szczudlarz, mega bańki, scena dla młodych artystów i inne.

więcej …

 

 

Szturm na Twierdzę Zamość i Jarmark Zamojski, Rynek Wielki w Zamościu – 27-29.05.2016
Zapraszamy w dniach 27-29.05.2016 na Rynek Wielki do Zamościa szykuje się sporo wydarzeń m.in. jarmark produktów regionalnych organizowany przez Latające Jarmarki oraz Szturm na Twierdzę Zamość.

więcej …

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie – 25.06.2016r.
W minioną sobotę na obiekcie klubowym przy Balladyny świętowaliśmy Jubileusz 25-Lecia Klubu. Uroczystość uświetniło swoją obecnością wielu wspaniałych gości reprezentujących samorząd, LZPN i kluby z Lublina i regionu.

więcej …

Event firmowy włoski – firma Egen w Lublinie – 22.06.2016r.
Włoski event firmowy dla firmy Egen (płytki, łazienki, kafelki) z Lublina.

więcej …

 

 

 

VII Święto Wina Janowiec nad Wisłą, sobota, 21.05.2016r.
Oficjalne rozpoczęcie Święta Wina na dziedzińcu zamkowym poprzedzone odegraniem hejnału Janowca skomponowanego przez Mateusza Pospieszalskiego z zespołu Voo Voo, ufundowanego i podarowanego przez śp. Mirka Olszówkę.

więcej …

 

 

Rodzinny piknik motoryzacyjny na placu Zamkowym w Lublinie 8.05.2016r.
W niedzielę o godz. 11 na placu Zamkowym w Lublinie rozpocznie się Piknik Mazdy. Pieniądze zebrane podczas imprezy zostaną przekazane na rzecz domu dziecka „Pogodny Dom”.

więcej …

 

 

warsztaty dla dzieci zioła 3Kiermasz Produktów Regionalnych – 6-8.05.2016r. Galeria Venus, Świdnik
Warsztaty dla dzieci – Kącik Zielarz i  Gram w Zielone! – 7-8.05.206r. Galeria Venus, Świdnik

więcej …

 

 

 

zamojska majówka plakatZamojska Majówka 2016! – 30.04-3.05.2016r. Zamość
Muzyczną gwiazdą będzie m.in. Rafał Brzozowski, a w programie Zamojskiej Majówki 2016 przewidziano również galę walk MMA, bieg wokół Twierdzy, koncerty muzyczne zespołów oraz jarmark produktów regionalnych na Rynku Solnym.

więcej …

 

 

pisanki ozdoby wielkanocneLubelski Kiermasz Wielkanocny; 20-25 marca 2016 rok
W dniach 20-25 marca 2016 po raz kolejny Krakowskie Przedmieście w centrum naszego pięknego miasta Lublina wypełni się drewnianymi domkami.

więcej …

 

 

wielkanoc dekoracje kuraKiermasz Wielkanocny w C.H. Plaza Lublin, 23-25 marca 2016 rok
W dniach 23-25 marca 2016 po raz kolejny w Centrum Handlowym Plaza Lublin zostanie zorganizowany Kiermasz Wielkanocny. Na odwiedzających czekać będą wystawcy prezentujący produkty regionalne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia kiermaszu będzie to doskonała okazja do przedświątecznych zakupów.

więcej …

 

kiermasz wielkanocny w skansenieKiermasz Wielkanocny w Skansenie – Lublin – 19-20.03.2016r.
Zapraszamy do lubelskiego skansenu jutro w niedzielę 20 marca na drugi dzień kiermaszu wielkanocnego. swoje wyroby prezentuje 80 wystawców z naszego regionu.

więcej …

 

 

wynajem drewnianych mebliKiermasz Wielkanocny w Centrum Handlowe E.LECLERC Lublin – 18-25.03.2016r.
W dniach 18-25 marca zapraszamy do Centrum Handlowe E.LECLERC Lublin przy ul. Zana na kiermasz wielkanocny.

więcej …

 

 

wynajem hostów lublinDzień Kobiet w CH Lublin Plaza – 8.03.2016r.
Zapraszamy na wspólne świętowanie kobiecości do Plazy! Nasi hości rozdawać będą piękne kwiaty. Do zobaczenia w Plazie.

więcej …

 

 

Event jarmarkowy w VIENNA HOUSE EASY CHOPIN CRACOW – Kraków 4.03.2016r.
Nasze drewniane stoiska, drabiny, piramida i komplety bawarskie udostępniliśmy na event w stylu jarmarku do hotelu VIENNA HOUSE EASY CHOPIN CRACOW w Krakowie.

więcej …

 

 

warsztaty kulinarne lublinSłodycz Miłości w CH Plaza – Walentynki 13-14 lutego 2016 rok
Zapraszamy na walentynkowy weekend do CH Lublin Plaza. W tych dniach osłodzimy Wam życie, zaprosimy do wspólnej zabawy i rozdamy mnóstwo nagród. Będą atrakcje dla małych i dużych.

więcej …

 

 

CH Plaza Lublin – tłusty czwartek częstujemy darmowym pączkiem – 04.02.2016 rok
Pamiętajcie, w tłusty czwartek skosztowanie pączka to wręcz obowiązek. Bo kto tego nie zrobi, ten będzie miał pecha przez resztę roku!

więcej …

 

 

Eko Brama – Giełda Staroci – każda ostatnia niedziela – Stare Miasto w Lublinie
Zapraszam do udziału w comiesięcznym jarmarku pn. Eko Brama, który odbywa się w ostatnią niedzielę miesiąca, przed Bramą Krakowską w Lublinie, w godzinach 8.00-16.00. Jarmark towarzyszy Giełdzie Staroci, która w każdą ostatnią niedzielę miesiąca gości na Starym Mieście.
więcej …

Tagi