INFRASTRUKTURA

OFERTA SPRZĘTU W PDF – POBIERZ

WYNAJEM DREWNIANYCH DOMKÓW HANDLOWYCH – 68 szt

wynajem domków na jarmark krakówwynajem domek na kiermaszdomek handlowy wynajemdomek drewniany wystawienniczyJeśli masz już pomysł na własną imprezę (festyn, jarmark, kiermasz, dni miasta, dożynki), możesz wynająć nasze drewniane domki. W pakiecie „wynajem” zapewniamy: transport infrastruktury w dwie strony, montaż i demontaż stoisk oraz obsługę techniczną w trakcie trwania imprezy. Nasze domki są niezwykle elastyczne i wszechstronne – wystawcy mogą je dopasować wg własnych potrzeb. Można zdemontować cały przód domku, żeby wyeksponować więcej towaru, można zamknąć niektóre lady, żeby nie wiało do środka, można zamocować własny szyld oraz dekoracje i wiele, wiele innych. Dbamy o nasze domki, więc wszystkie zmiany powierzamy naszym fachowcom. Nasz ekipa techniczna jest niezastąpiona.

68 drewnianych domków handlowych o wymiarach 2 x 3 m (po otworzeniu lad wielkość 3 x 3,5m), pełne zamykanie na noc, zamek, otwieranie daszków, dach nieprzemakalny, możliwość zainstalowania prądu – siła i 230W 3 gniazda, światło, dekoracje świąteczne, możliwy brending na froncie domku , demontowany front dla włożenia np. lodówki, drzwi z boku, tył domku pełny. Transport -montaż – demontaż każdej ilości. Istnieje możliwość zamówienia podłogi do domku.

 

STOISKA HANDLOWE WEWNĘTRZNE

stoisko do galerii wynajemwynajem stoisk na jarmarkdrewniane stoiska do centrów handlowychstosika wystwowe wynajem29 sztuk stoisk wewnętrznych, wykonanych z wysokiej jakości drewna. Stoiska przystosowane są do sprzedaży zarówno produktów spożywczych, jak i rękodzieła. Wymiary stoiska: 160 / 80cm, wysokość: 1,1m do blatu + daszek.

Specjalnie przygotowana lada pozwala na ekspozycję towaru oraz na ukrycie pozostałych materiałów w miejscu niedostępnym dla oka klienta – tył osłonięty materiałem.

Prosta konstrukcja zapewnia szybki montaż i demontaż stoisk.
Stoiska z żywnością wyposażone są w zlewy z wodą, mydło odkażające, papierowe ręczniki oraz kosz na śmiecie. Stoiska wynajmujemy i sprzedajemy

 

STOISKA PROMOCYJNE

Dysponujemy eleganckimi namiotami mogącymi służyć jako punkty informacyjne czy stoiska promocyjne. Do stoisk promocyjnych zapewniamy infrastrukturę dodatkową: reklamy, banery, krzesła, stoły drewniane i szklane, dekoracje z kwiatów. Nasze stoiska są eleganckie i szybkie w montażu.

 

 

SYSTEM ZASILANIA

W ramach naszych usług, zapewniamy podłączenie prądu przez wykwalifikowaną osobą z uprawnieniami elektrycznymi oraz możliwość wynajmu tablic rozdzielczych i skrzynek na licznik z kablem trójfazowym. Poniżej znajdziecie dokładny opis sprzętu, którym dysponujemy:

TABLICE NA LICZNIK TRÓJFAZOWY – zabezpieczenia od 63A do 250 A

TABLICA ROZDZIELCZA, wyposażona w
- 1 szt. gniazda z zabezpieczeniem 63-amperowym,
- 3  sztuki gniazd trójfazowych z zabezpieczeniem 32-amperowym,
- 1  sztuka gniazda trójfazowego z zabezpieczeniem 16-amperowym,
- 4 sztuki gniazd jednofazowych na 230V;
Wszystkie gniazda wyposażone w wyłącznik różnicowo-prądowy (ochrona porażeniowa).

TABLICA ROZDZIELCZA, wyposażona w
- 1 szt. gniazda z zabezpieczeniem 63-amperowym,
- 2  sztuki gniazd trójfazowych z zabezpieczeniem 32-amperowym,
- 4 sztuki gniazd jednofazowych na 230V;
Wszystkie gniazda wyposażone w wyłącznik różnicowo-prądowy (ochrona porażeniowa).

AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE O MOCY od 40kVA do 500kVA

wynajem przejazdów kablowych lublinnajazd kablowy wynajemNajazdy / przejazdy kablowe do zabezpieczenia elektryki. 25szt metrowych przejazdów adam hall mini z trzema przegrodami na kable do 35mm.

 

 

 

Wynajmujemy okablowanie elektryczne w pełnym zakresie – od agregatów po ostateczne gniazdko – agregaty, rozdzielnie prądu, kable trójfazowe ok 1km w odcinkach 5-50m, tablice rozdzielające prąd, przewody zasilające i zwykłe przedłużacze. Możliwa obsługa elektryka, załatwiamy procedury w PGE. Obsługiwaliśmy imprezy na 100-150 przyłączeń prądu – np. Europejski Festiwal Smaku.

 

400szt krzeseł składnych , lekkie, wygodne, czarne, estetyczne. Wynajmujemy każdą ilość – 10, 20, 50, czy 100 albo i 400.

Transport, rozłożenie, złożenie – usługa kompleksowa.

 

degustacja na scenie przemyślscena wynajem cenascena z zadaszeniem wynajmemScena i kratownice sceniczne – srebrna 5/5m lub 5m/7m, scena mobilna, sceny na  koncerty 8/10m do 15/20m  lub mała ramka oświetleniowa na nieduży event. Wszystko w zależności od wymagań klienta lub imprezy

 

wynajem podestów lublin

wynajem podestów scenicznych i nagłosnieniapodesty sceniczne lublinPodesty sceniczne. Oferujemy na wynajem podesty sceniczne na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe i w centrach handlowych – 100m2 wraz ze schodami i barierkami. Czarne, lekkie, wytrzymałe, eleganckie. Nogi regulowane 40-60cm i 80-140cm.

 

 

NAGŁOŚNIENIE
Posiadamy nagłośnienie na małe eventy, gale szkolne, warsztaty i prezentacje

 

 

 

OŚWIETLENIE SCENICZNE
Posiadamy 30 lamp led typu par 56

 

 

 

 

wynajem namiotów lublinwynajem namiotów opolewynajem namiotów (2)wynajem namiotów i stołów opoleNamioty ekspresowe – estetyczne, beżowe, z mocną konstrukcją i szybkim rozstawieniem:
34 szt 2/2m
10szt 2/4m
2szt 3/6m
Dodatkowo można mocować do drewnianej podłogi.

 

 

wynajem ławek i stołów lublinwynajem hali namiotowej i kompletów biesiadnychKomplety biesiadne / piwne / bawarskie – ława 220/60cm + 2 ławki do siedzenia długość 220cm. Można wynająć same ławki jako miejsca dla widowni lub stoły do prezentacji produktów.

 

 

 

STOŁY
20szt stołów białych plastikowych 180/80cm – składane – walizka 90/80cm

drewniana podłoga wynajempodłoga drewnianaPodesty drewniane – podłoga z elementów 1/2,4m  – 100m podłogi na przestrzeń do tańczenia, zabezpieczenie namiotów czy zabezpieczenie przed zniszczeniem trawy.

 

Technika i logistyka:

Michał Bielecki
tel. 508 606 273
mail: biuro@latajace-jarmarki.pl

www.dobre-strony.info.pl

Tagi